Kerimcan Durmaz’ın Arkadaşı Samet Liçina Saçlarıyla Gülseren Budayıcıoğlu’na Benzetilince Olanlar Oldu

Kerimcan Durmaz’ın arkadaşı sosyal medya fenomeni Samet Liçina, son dönemlerde birbirinden çılgın itirafları ve sıra dışı tarzıyla gündemde. Estetik bağımlısı olduğunu itiraf eden Liçina’nın son saçları sosyal medyada epey bir goygoy konusu oldu. Twitter’da @uguremrebgtas adlı bir kullanıcı, Liçina’yı ülseren Budayıcıoğlu’na benzetti. Tabii bu paylaşım dalga konusu olmadan duramadı.

Samet Liçina, Kerimcan Durmaz’ın en yakın arkadaşlarından biri… Bir dönem Barbie’nin sevgilisi Ken’e benzemek için yaptırdığı estetik ameliyatlarla epey bir gündemdeydi kendisi.

Sosyal medya fenomeni ve DJ Liçina’nın yaptığı her açıklama da haliyle gündem konusu olmuştu. Mesela estetik bağımlısı olduğunu itiraf etmesi hayranlarını çok şaşırtmıştı.

Ama şaşırtan itirafları bir yana o aslında aşırı enerjik biri. Kerimcan Durmaz’la geçtiğimiz günlerde paylaştıkları bir yemek videosunda “Enerciiii” diyerek bağırası gelmiş ama son Dilan Polat olaylarından sonra sesi içine kaçmıştı.

Samet Liçina’nın şu sıralar en çok konuşulan tarafı hiç kuşkusuz saçları… Yeni saçlarını görenler epey bi’ gülmüş, onu teyzeye benzetmişti.

Saçlarına yapılan goygoylar ise bununla sınırlı değil. Twitter’da @uguremrebgtas adlı bir kullanıcı, Liçina’nın fotoğrafını paylaşarak onu psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu’na benzetti. Tabii bu paylaşıma birbirinden komik tepkiler de gecikmedi.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Siz Samet Liçina’nın bu hali hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok tatlı değil miiiii! Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x